O nás

viac ako 10 rokov práce v kombinácií dizajnu & marketingových skúsenosti

 

Sme Odlišní

My Sme Entertainment Group


Skupina Entertainment Group bola založená programátorom a web dizajnérom Erikom Hudákom, ktorý sa rozhodol odovzdávať svoje znalosti z IT a iných oblastí. V súčasnosti túto skupinu tvoria energickí mladí ľudia, odborníci vo svojich oboroch, ktorí milujú svoju prácu. 

Ahojte volám sa ERIK, čo ma vzrušuje je byť schopný pomôcť podnikom všetkých veľkostí uspieť on-line. Milujem svoju prácu už 10 rokov a hlavne nové výzvy od klientov, keď pracujem s nimi. Snažím sa vysvetliť a zároveň im ukázať kľúčové faktory, ktoré považujem za veľmi dôležité pri podnikaní na internete. Spoločne so svojim tímom hľadáme pre vaše výrobky a služby - nové kreatívne spôsoby, ako znížiť náklady a zabezpečiť, aby ich predaj bol efektívnejší s pomocou sociálnej sieti, novej webovej stránky alebo cez vývoj aplikácií.

V Entertainment Group veríme, že sme schopní poskytnúť veľký technický servis, ktorý prináša našim klientom pri on-line podnikaní - všetko to, čo potrebujú a zároveň poskytuje úžasné služby im a ich budúcim zákazníkom. To je dôvod, prečo som hrdý na to, že Entertainment Group má cez 5-hviezdičkové hodnotenie od spokojných klientov a náš priemerný klient bol s nami dlhšie, ako tri roky. Pomáhame našim klientom vidieť viac než nárast o 400% potenciálnych zákazníkov, kontaktov a tržby s ich podnikateľskej činnosti na internete s pomocou nami nastaveného on-line marketingu. Tvoríme každú klientsku kampaň tak, ako by to bola naša vlastná. Neustále investujeme vlastné finančné prostriedky do nových nástrojov, techník alebo aplikácii pre on-line marketing, aby sme ich následne mohli odporúčať budúcim klientom.

Moje schopnosti preklenúť digitálnu gamut, od počiatočného návrhu a plánovania projektu, cez kódovanie, implementáciu marketingu. Profesionálne uplatňujem všetky svoje zručnosti na webové stránky pre miestne a národnéspoločností po dobu viac ako desať rokov.

Špecifiká zahŕňajú:

  • Grafický dizajn

  • Photoshop, Pixelmator

  • Copywriting

  • Google SEO

ERIK HUDÁK

zakladateľ a CEO Entertainment Group

  • Reklamné kampane Google, Facebook, Instagram

  • Projektový manažment

  • Biznis manažment

Kontakt
 

Entertainment One, s.r.o.

Račianska 88B, 831 02 Bratislava

Slovakia

T:  0911-154-215

 

Entertainment Pro, s.r.o.

Tallerova 4, 811 02 Bratislava

Slovakia

T:  0911-154-215

  • Facebook B&W
TOP Klienti

© Copyright 2017 Všetky práva vyhradené / Proudly made by Enone.com